امام جمعه رحیم آباد: نگاه مقام معظم رهبری در انتخاب فرد اصلح راهبردی شفاف برای ملت ایران است

به گزارش اشکور نیوز حجت الاسلام محمد مهدی محزون در گفتگو با خبرگزاری بین المللی کاسپین از رحیم آباد رودسر در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، اظهار کرد: انتخابات از ساختار و ویژگی خاصی برخوردار است.

وی در ادامه این مطلب افزود: انتخابات خون تازه ای بر کالبد نظام جمهوری اسلامی است و مقام معظم رهبری برای انتخاب فرد اصلح شاخص های ارزشی را معرفی نموده است.

امام جمعه رحیم آباد با تاکید براین نکته که حضور چشمگیر مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تقویت حاکمیت نظام جمهوری اسلامی ایران را به همراه دارد، تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران از اقتدار بین المللی در منطقه و در جهان برخوردار است.

محزون با اشاره به این موضوع که حضور پر شور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، نا امیدی استکبار جهانی را به همراه دارد، اضافه کرد: دشمن در حال حاضر با ترفند جدیدی وارد شده است و انگلیس لیست ارایه کرده است ولی مردم دست دشمن را خوانده اند.

حجت الاسلام والمسلمین محزون با تاکید براینکه انگلیس غلط می کند که در سرنوشت انتخابات ایران اسلامی دخالت داشته باشد، اظهار کرد: نگاه مقام معظم رهبری در انتخاب فرد اصلح، راهبردی شفاف برای ملت ایران است که با بصیرت کامل به پای صندوق های رای بروند و فرد اصلح را انتخاب کنند.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *